bezKOFEINu

Kapela bezKOFEINu  zahraje v sobotu od 17.15 hod

Byla  založena v červnu 2006 Romanem Müllerem / ex Skelet a Lusy / a Michalem konečným / v současnosti Gong a Kern /, krátce po té oslovují  Zdeňka Novotného , vzniká tak základ dnešní formace bezKOFEINu. Po krátkých epizodách, kdy se ve skupině mihne vokalistka a hráčka na klávesy Veronika Šotová a bubeník Martin Abrahám, přichází v lednu 2007 po zániku country-folkové Maranty bubeník Pavel Štěpánek”Pablo” (ex Regon, Maranta). V září 2007 doplňuje do „plného stavu“ skupinu klávesák Jiří Káfoněk a po dlouhých debatách si tato formace dává název bezKOFEINu.

 Kapela se zaměřuje na rock a metal, hrají se převzaté pecky např. od Iron Maiden
Deep Purple, AC/DC, Heloween aj. Po nějaké době kapelu opouští Michal Konečný. Na místo kytaristy nastupuje Vladimír Klíma a na post zpěváka Tomáš Janeček. Kapela tvoří i vlastní songy a v roce 2010 natáčí své první CD.
Do nejdéle fungující sestavy je to ještě kus cesty a projde tudy pár dalších muzikantů. Ale postupně přichází Radek Brázda, Jan Vaněk, Monika Kratochvílová a Petr Hanák.
 
Kapela má tendenci hrát taneční zábavy a tomu i uzpůsobuje repertoár. V současnosti hraje taneční zábavy, narozeniny, svatby, firemní večírky aj.
Hraní je víc než dost, takže si nemohou stěžovat na nedostatek hraní.
 
 Současná sestava:  Monika Kratochvílová – zpěv,  Tomáš Janeček – zpěv, Radek Brázda – bicí, Zdeněk Novotný – basa,  Petr Hanák – kytara, Roman Müller – kytara a poslední člen kapely hrající klávesové nástroje – sampl.