Monika Bagárová

Rozhovor s Monikou Bagárovou

        Dne 19. října se nám v příjemném prostředí Hotelu Ryšavý ve Vémyslicích podařilo zprostředkovat rozhovor s finalistkou Česko Slovensko hledá superstar Monikou Bagárovou, která byla jednou z porotkyň v pěvecké soutěži Lyra. Byla velice příjemná a ochotná. Řekla nám něco málo o své kariéře a svých plánech do budoucna.

V kolika letech ses rozhodla začít se zpěvem?

Bylo to asi okolo mých 7let, to už jsem začínala zpívat a uvědomovala si, že mě to baví. Celá má rodina je hudebně založená, často sedáváme, hrajeme na kytary a na klavír a zpíváme.

Jak ovlivnila soutěž superstar tvůj život?

Můj život ovlivnila docela dost. Umožnila mi, věnovat se hudbě na plno, natáčím cd, vystupuji, koncertuji, lidé mě na ulici poznávají, chtějí po mně podpisy, vyfotit se, to je úžasný pocit.

Jakou studuješ školu?

Studuji umělecko-manažerskou školu v Brně.

Jakou radu bys dala vítězům Lyry?

Tak určitě aby dělali hudbu a muziku s úsměvem a radostí.

Co tví přátelé, změnilo se něco ve vztahu s nimi?

S určitými ano, s určitými ne. Někteří si mysleli, že se po soutěži, nějak změním a tak mě teď už raději ani nepozdraví, ale praví přátelé zůstali a neotočili se proti mně, a za to jsem jim hrozně moc vděčná.

Tvůj nejlepší zážitek z dosavadní kariery?

Těch mám opravdu hrozně moc. Je těžký vybrat jen jeden. Vždy když vystupuju, je to pro mě úžasný zážitek, když vidím svoje fanoušky, jak jsou díky mé hudbě energičtí a tu energii mi zase vracejí.

      Jaký je tvůj naopak nejhorší dosavadní zážitek z tvé kariéry?

Ten naštěstí žádný nemám.

A jak bojuješ s pomluvami, když se dozvíš, že o tobě píšou v novinách něco, co není pravda?

Tak dřív mi to dělalo problém, dřív mě mrzelo, když se objevil článek, který nebyl pravdivý. Nejvíc mě na tom mrzelo, že si tohle musí číst fanoušci, a nejenom fanoušci, když si člověk přečte nějakou pomluvu, řekne: „Cože Bagárová, to bych do ní nikdy neřekl ! ” Takže spíš z tohoto úhlu pohledu mě to mrzelo, ale teď už nad tím mávnu rukou a říkám si, že i špatná reklama je vlastně dobrá reklama.

A na závěr, jaké máš plány do budoucna?

V brzké budoucnosti budu vydávat svoji první desku, která bude ve stylu R&B soul pop, jinak chystám svůj první singl, který by měl, co nejdříve vyjít. Dále chystám projekt s R&B jazzovou kapelou, se kterou vlastně koncertuji a na Vánoce bych ráda vystoupila s orchestrem.

Tak Ti přejeme Moni, hodně štěstí a úspěchů v tvé našlápnuté kariéře.

Denisa Kociánová a Ivana Skalická